NOT KNOWN FACTS ABOUT SEKSO POZOS

Not known Facts About Sekso pozos

Not known Facts About Sekso pozos

Blog Article

Kai kurios moterys turi užsilenkusią gimdą, kitų gimdos kaklelis gali būti kiek aukščiau gimdos. Pirmuoju atveju rekomenduojama kelių – alkūnių poza, antruoju – moteris ant nugaros, vyras viršuje.

Todėl rinkitės pozas, kad jis maksimaliai jus matytų. Neslėpkite veido po plaukais, nepamirškite periodiškai pažiūrėti jam į akis, tarsi sakytumėte: „Guy patinka tai daryti“.

Vienai Vokietijos televizijos pramoginei laidai buvo atlikta apklausa, kurioje dalyvavo for every one hundred žmonių. Nors 77 proc. respondentų nurodė, jog mylisi miegamajame, tačiau mėgiamiausia jų vieta šioje erdvėje pasirodė esantis vonios kambarys.

Leiskite savo partneriui užlipti ant jūsų, apglėbkite klubus ir įkiškite savo varpą iš vertikalios padėties.

Pasitenkinimą teikiantis seksualinis gyvenimas yra labai svarbus jūsų sveikatai ir laimei. Tačiau lovoje galima išbandyti tiek daug neįprastų dalykų, kurie, anot interneto išminties, garantuos jums galvą nunešantį orgazmą, kad kartais pasimiršta tie paprastieji, rašo overall health.com.

Ši poza leidžia abiem partneriams vienu metu tenkinti vienas packageą oraliniu būdu. Ši poza tokį pavadinimą gavo dėl keistos partnerių kūnų padėties, kuri primena skaičius 6 ir 9: vieno partnerio veidas atsiduria prie kito lytinių organų, o pastarojo veidas – prie pirmojo lytinių organų.

Ši poza turi du pagrindinius variantus – moteris arba guli ant vyro, arba sėdi ant jo raitomis. Tinka aktyvesnėms moterims, suteikia galimybę joms reguliuoti sueities ritmą, penetracijos kampą.

Praktinis patarimas, jeigu bijote, kad varpa pateks giliai į gerklę: pakelkite liežuvio galiuką prie gomurio, ir taip „užTelevision setėrę kelią“ galite glamonėti varpą burna be jokios baimės.

Suprantama, jei svajojate apie mažylį, tikriausiai tam skiriate visas savo pastangas. Tačiau neverta užsiciklinti

Sukryžiuotos kojos arba lotosas. Ši poza viena intymiausių emociškai. Jos metu vyras sėdi sukryžiavęs kojas taip, kaip įprasta jogos lotoso

Norint padidinti intensyvumą, companionė gali Sekso pozos apsivyti kojomis vyro liemenį arba užkelti jas jam ant pečių.

Ši poza – puikus pasirinkimas, jei norite G taško stimuliacijos. Jūs savo rankomis galite liesti jo kapšelį ar tarpvietę.

Jei atėjo jūsų eilė būti pamalonintai oraliniu seksu, išbandykite pozą, kurioje reikia į orą pakelti savo kojas. Atsigulkite ant nugaros, vienai kojai leiskite kabėti ant lovos krašto, o packageą priglauskite prie savo krūtinės.

„sixty eight“ poza, kai moteris atsisėda ar atsigula ant vyro ir lytines lūpas priglaudžia jam prie veido, leidžia mėgautis tobulu oraliniu seksu. O vyras turi galimybę savo liežuvėliu laisvai klajoti po moters kūną.

Report this page